Odc 35 Jak zostałem mistrzem Polski. Czyli rozmowa ze mną. Jacek Banach

Odc 35 Jak zostałem mistrzem Polski. Czyli rozmowa ze mną. Jacek Banach

Artur Banach
Sztuka gadania Artur Banach

Jak zostałem mistrzem Polski w wystąpieniach publicznych. Moje wskazówki, rady i przestrogi. Prowadzącym rozmowę jest Jacek Banach.

Co jest kluczem do wygranej. Czym kierowałem się przy tworzeniu zwycięskiej mowy. Co radzę osobom, które chcą wziąć udział w takim konkursie. Jaką jedną umiejętność warto rozwijać, by zwiększyć swoje szanse. Jak zadbać o gesty, mimikę, ruch i głos. Jak poradzić sobie z ewentualną przegraną. Przed czym przestrzegam. Jakie spotkały mnie porażki.
W sierpniu 2019 roku po 4 etapach stałem się Mistrzem Polski Mów Inspiracyjnych. W tym odcinku chcę podzielić się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami po tej przygodzie.
Gospodarzem tego odcinka jest Jacek Banach, coach, trener i konsultant.
Wesprzyj mnie w serwisie –>Patronite<– Dzięki Tobie będę miał szansę rozwijać Sztukę, gadania- tworzyć odcinki co tydzień, w lepszej jakości, docierać do większej liczby słuchaczy i ciekawych gości. Pomóż mi, dziękuję!
Pomóż mi dotrzeć do kolejnych słuchaczy, wystawiając ocenę w serwisie –>iTunes<–
Teraz możesz także słuchać –>na Spotify<–
Dołącz do grupy na FB –>Podcast Sztuka gadania<–. Znajdziesz tam informacje o gościach, będziesz mógł wziąć udział w dyskusji oraz poznać społeczność Sztuki gadania.
Polecam odcinek –>z moją zwycięską mową<–
oraz –>rozmowę na temat Toastmasters International<–
Share:FacebookX
Join the discussion

Sztuka gadania