Odc 60 Jacek Walkiewicz. Chaos czy genialne wystąpienie. Analizujemy

Odc 60 Jacek Walkiewicz. Chaos czy genialne wystąpienie. Analizujemy

Jacek Walkiewicz
Jacek Walkiewicz Sztuka gadania


Jacek Walkiewicz. Czy jest dobrym mówcą. Na czym polega fenomen wystąpienia Pełna moc możliwości. Chaos, czy genialne wystąpienie

Kto jest odbiorcą treści typu Pełna moc możliwości. Czemu jest to wystąpienie tylko na dobre czasy. O wspaniałej umiejętności opowiadania Jacka Walkiewicza. Jak ważna jest prostota w wystąpieniach. Dlaczego niedoskonały warsztat mówcy w niektórych przypadkach jest atutem, a w niektórych uciążliwością dla słuchających.
Jacek Walkiewicz to psycholog, mówca motywacyjny i inspiracyjny, trener, mentor. Jego wystąpienie pt. Pełna moc możliwości dostępne jest tutaj.
Zapraszamy do cyklu Sztuki gadania, w którym analizujemy wystąpienia. Razem z Przemkiem Kutnyjem z Dobrej Mowy wybieramy osoby znane z przestrzeni publicznej. Nie kierujemy się własnymi poglądami, wychodząc z założenia, że od każdego mówcy i z każdej mowy można nauczyć się czegoś nowego.

Zapraszam Cię także do Odc 57 Brat Adam Szustak. Czym przyciąga, czym odpycha. Analizujemy wystąpienia

Wesprzyj mnie w serwisie –>Patronite<– Dzięki Tobie będę miał szansę rozwijać podcast Sztuka gadania. Tworzyć odcinki co tydzień, w lepszej jakości, docierać do większej liczby słuchaczy i ciekawych gości. Pomóż mi, dziękuję!

Pomóż mi dotrzeć do kolejnych słuchaczy, wystawiając ocenę podcastu w serwisie –>iTunes<–

Podcastu możesz słuchać także na:
–> iTunes
–> Spotify
–> Stitcher
–> Player FM
–> Spreaker

Dołącz do grupy podcastu na FB –>Podcast Sztuka gadania<–. Znajdziesz tam informacje o gościach, będziesz mógł wziąć udział w dyskusji oraz poznać społeczność podcastu Sztuka gadania.

Share:FacebookX
Join the discussion

Sztuka gadania