Odc 66 Łukasz Jakóbiak. Omawiamy wystąpienie TEDx

Odc 66 Łukasz Jakóbiak. Omawiamy wystąpienie TEDx

Omawiamy wystąpienie Łukasza Jakóbiaka na TEDx Talks.

O “leczeniu” swojego zagubienia i kompleksów wystąpieniami publicznymi. Próbie zaistnienia za wszelką cenę. O łaszeniu się do innych osób.  O elementarnej uczciwości na scenie. O błędzie argumentacyjnym Łukasza Jakóbiaka. O robieniu z awantur i jaj probierza własnego sukcesu. O różnym poziomie wystąpień TEDx i dziwnym dobrze prelegentów.  Odcinek dla mówców ku przestrodze: jak uniknąć samozachwytu i utraty kontaktu z rzeczywistością.
Wystąpienie dostępne jest w serwisie YouTube.

Zapraszamy do cyklu Sztuki gadania, w którym analizujemy wystąpienia. Razem z Przemkiem Kutnyjem z Dobrej Mowy wybieramy osoby znane z przestrzeni publicznej. Nie kierujemy się własnymi poglądami, wychodząc z założenia, że od każdego mówcy i z każdej mowy można nauczyć się czegoś nowego.

Wesprzyj mnie w serwisie –>Patronite<– Dzięki Tobie będę miał szansę rozwijać podcast Sztuka gadania. Tworzyć odcinki co tydzień, w lepszej jakości, docierać do większej liczby słuchaczy i ciekawych gości. Pomóż mi, dziękuję!

Pomóż mi dotrzeć do kolejnych słuchaczy, wystawiając ocenę podcastu w serwisie –>iTunes<–

Podcastu możesz słuchać także na:
–> iTunes
–> Spotify
–> Stitcher
–> Player FM
–> Spreaker

Dołącz do grupy podcastu na FB –>Podcast Sztuka gadania<–. Znajdziesz tam informacje o gościach, będziesz mógł wziąć udział w dyskusji oraz poznać społeczność podcastu Sztuka gadania.

Share:FacebookX
Join the discussion

Sztuka gadania