Zobacz wszystkie podcasty

W każdym odcinku usłyszysz konkretne i sprawdzone wskazówki, jak rozmawiać, występować i odnaleźć się w trudnych i wymagających sytuacjach. Zapraszam najlepszych ekspertów oraz dzielę się swoimi doświadczeniami.

Odc 61 Czytać jak lektor. Maciej Jabłoński

Jak ćwiczyć samemu i jakie umiejętności rozwijać, by czytać jak lektor. Dlaczego warto zainteresować się czytaniem reklam.

Odc 60 Jacek Walkiewicz. Chaos czy genialne wystąpienie. AnalizujemyJacek Walkiewicz

Jacek Walkiewicz. Czy jest dobrym mówcą. Na czym polega fenomen wystąpienia Pełna moc możliwości. Chaos, czy genialne wystąpienie

Odc 59 Anna Dymna. Czym nas ujęła, a czym nie przekonała. Analizujemy wystąpienia

Anna Dymna. Czego o warsztacie scenicznym możemy nauczyć się od aktora. Omawiamy wystąpienie, w którym wiarygodność i emocjonalność jest ważniejsza niż treść.

Odc 58 Jak ubrać się on-line. Michał Kędziora

Jak ubrać się do pracy zdalnej, spotkań on-line tych formalnych i nieformalnych, e-konferencji, zdjęć do LinkedIn’a, portfolio.

Odc 57 Brat Adam Szustak. Czym przyciąga, czym odpycha. Analizujemy wystąpienia

Adam Szustak. Jakim jest mówcą. skąd może brać się ogromna popularność jego wystąpień. Jak opowiada historie, jak wywołuje emocje, jak tworzy  atmosferę, w jaki sposób łapie uwagę słuchaczy jak na wędkę.

Odc 56 Rozwój osobisty może nie działać. Grzegorz Iwańczyk

Rozwój osobisty może nie działać. Odcinek o odpowiedzialności, akceptacji i działaniu. Jak krok po korku realizować swój rozwój osobisty.

Odc 55 Donald Trump. Jakim jest mówcą. Analizujemy wystąpienia

Donald Trump. Jakim jest mówcą. Jego mocne i słabe strony. Czego możemy nauczyć się z jego wystąpień. Dlaczego zaprosiliśmy Trumpa do trójkąta retorycznego.

Odc 54 Refluks i stres groźne dla Twojego głosu. Dr Ewelina Sielska-Badurek

Czym jest refluks gardłowo-krtaniowy. O jego objawach i zagrożeniu jakie stanowi dla Twojego głosu. Jak rozpoznać, że stres wpływa na nasz głos.

« Starsze wpisy