Zobacz wszystkie podcasty

W każdym odcinku usłyszysz konkretne i sprawdzone wskazówki, jak rozmawiać, występować i odnaleźć się w trudnych i wymagających sytuacjach. Zapraszam najlepszych ekspertów oraz dzielę się swoimi doświadczeniami.

Odc 41 (live) Jak przygotować angażujące słuchaczy przemówienie. Adam PiochAdam Pioch

Jak przygotować mistrzowskie, angażujące słuchaczy przemówienie, opowiadać w fascynujący sposób, lepiej posługiwać się emocjami słuchaczy, zamieniać pasję na pieniądze.

Odc 40 Miłosz Brzeziński Co z naszą komunikacjąCo z naszą komunikacją

Miłosz Brzeziński. Co zmieniło się  w naszej komunikacji. Czy tradycyjnej rozmowy zacznie nam brakować. Dlaczego nie umiemy się ze sobą dogadać. Na te i inne pytania odpowie Miłosz Brzeziński.

Odc 39 Fascynująca opowieść lektora. Jarosław ŁukomskiJarosław Łukomski

Chodź, przeniesiemy się do lat 90. Męskiego kina akcji, filmów na VHS, pierwszych prywatnych telewizji. Poznajmy fascynującą opowieść lektora, którym jest Jarosław Łukomski

Odc 38 Dlaczego tworzę podcast Sztuka gadania. Czyli Czerwona lampkaSztuka gadania

Dlaczego tworzę podcast Sztuka gadania. Co mnie motywuje. Skąd pomysł. Jak to się zaczęło.  Opowiem Ci historię, która to wszystko wyjaśni.

Gdzie słuchać podcastu Sztuka gadania

Zestaw linków dla Ciebie:

Listen to Sztuka gadania

Odc 37 Tajemnice Polskiego Radia. Legendarna spikerka Agnieszka RogińskaPodcast Sztuka gadania

Jakie tajemnice kryją budynki Polskiego Radia. Czy główna siedziba miała być więzieniem. Największe ciekawostki opowiada legendarna spikerka i lektorka Agnieszka Rogińska. Nie zabraknie fascynujących anegdot

Odc 36 Jak odnaleźć swój głos. Prof. Stanisław GórkaStanisław Górka

Prof. Stanisław Górka, aktor i pedagog szukał swojego głosu przez ponad 40 lat. W tym odcinku dzieli się autorską metodą dotarcia do swojego głosu i rozwijania go.

Odc 35 Jak zostałem mistrzem Polski. Czyli rozmowa ze mną. Jacek BanachArtur Banach

Jak zostałem mistrzem Polski w wystąpieniach publicznych. Moje wskazówki, rady i przestrogi. Prowadzącym rozmowę jest Jacek Banach.
« Starsze wpisy