Zobacz wszystkie podcasty

W każdym odcinku usłyszysz konkretne i sprawdzone wskazówki, jak rozmawiać, występować i odnaleźć się w trudnych i wymagających sytuacjach. Zapraszam najlepszych ekspertów oraz dzielę się swoimi doświadczeniami.

Odc 36 Jak odnaleźć swój głos. Prof. Stanisław GórkaStanisław Górka

Prof. Stanisław Górka, aktor i pedagog szukał swojego głosu przez ponad 40 lat. W tym odcinku dzieli się autorską metodą dotarcia do swojego głosu i rozwijania go.

Odc 35 Jak zostałem mistrzem Polski. Czyli rozmowa ze mną. Jacek BanachArtur Banach

Jak zostałem mistrzem Polski w wystąpieniach publicznych. Moje wskazówki, rady i przestrogi. Prowadzącym rozmowę jest Jacek Banach.

Odc 34 Magia radia. Czyli mów jak radiowiec. Andrzej KrusiewiczAndrzej Krusiewicz

Czego radio uczy nas o mówieniu? Jak za pomocą głosu budować więź ze słuchaczem. W jaki sposób słowa opatrywać kolorem i smakiem. O esencji przygody z radiem. O przepisie na wspaniałą audycję.

Odc 33 Jak rozmawiać z dziećmi. Wojciech WidłakWojciech Widłak

Jak rozmawiać z dziećmi. O czym warto rozmawiać, a o czym nie. Jak odpowiadać na trudne pytania. Wojciech Widłak

Odc 32 Jak zostać lektorem. Łukasz KonopkaŁukasz Konopka

Chcesz zostać lektorem? Albo nauczyć się mówić jak zawodowiec? Możesz tego dokonać! Odkrywamy tajemnice lektorskiego zawodu

Odc 31 Komunikuj się turkusowo. Marek WzorekMarek Wzorek

Czego turkusowy styl zarządzania i turkusowe organizacje mogą nauczyć nas o dogadywaniu się z drugim człowiekiem? Co możesz zmienić, by przybliżyć się do turkusu

Odc 30 Adam Pioch Twórz opowieści wirusoweOpowieści wirusowe

Co zrobić, by Twoje historie rozprzestrzeniały się jak wirusy. By słuchacze chcieli opowiadać je dalej. Jak je tworzyć i jak opowiadać. O tym powie Adam Pioch.

Odc 29 Maciej Orłoś Jak zainteresować widownięMaciej Orłoś Sztuka gadania

Maciej Orłoś gościem Sztuki gadania. Czym zainteresujesz widownię, a czym na pewno ją znudzisz. Nie zabraknie anegdot i przydatnych wskazówek.

« Starsze wpisy