Tu znajdziesz odpowiedź

Kim jesteś?
Nazywam się Krzysztof Jakubowski i bardzo się cieszę, że trafiłeś na Sztukę Gadania. Zależy mi na podzieleniu się z Tobą wiedzą, dlatego mam nadzieję, że wyciągniesz stąd dla siebie jak najwięcej.

Dlaczego mam ci zaufać?
Sztuka gadania stała się ważną częścią mojego życia. Od wielu lat obserwuję, badam, szukam. Wykorzystuję swoje doświadczenia, a poza tym bardzo mnie to kręci i po prostu lubię o tym rozmawiać.
Skupiam się na konkretach, staram zamieszczać treści najrzetelniej jak potrafię.

A kończyłeś jakieś studia?
Owszem, skończyłem dziennikarstwo ze specjalnością public relations. Ale to nie ma żadnego znaczenia. Dawno i nieprawda. Dla mnie liczy się ciągłe zdobywanie i dzielenie wiedzą, poszukiwanie, praktyka, rozmowa z ludźmi, kierowanie się prawdą i uczciwością. Staram się robić to jak najlepiej.

Jakich tematów mam się spodziewać?
Komunikacja z innymi, nawiązywanie kontaktu, poprawa relacji,  wystąpienia publiczne, autoprezentacja, tworzenie osobistej marki, komunikowanie w Internecie,  odnajdywanie się w konfliktach, sztuka rozmawiania z trudnymi ludźmi, radzenie sobie ze stresem, nieśmiałością i tremą w kontaktach z innymi, precyzja wypowiedzi.

Co mogę dać od siebie?
Uważam, że rozmowa z drugim człowiekiem jest najlepszym źródłem wiedzy. Dlatego, jeśli możesz, poświęcić chwilę, podziel się swoimi doświadczeniami w komentarzach pod wpisem. Ja i inni czytelnicy bardzo na to liczymy.

Czego mam nie robić?
Hejt stał się tak powszechnym tematem, że aż nudnym. Wiem, że tego nie robisz. Ale są ludzie, którzy kompletnie tego nie rozumieją. W Internecie zmieszanie kogoś z błotem nie stanowi żadnej trudności. Jednak warto pamiętać, że po drugiej stronie jest żywy człowiek.

Sztuka gadania