Odc 34 Magia radia. Czyli mów jak radiowiec. Andrzej Krusiewicz

Odc 34 Magia radia. Czyli mów jak radiowiec. Andrzej Krusiewicz

Andrzej Krusiewicz
Andrzej Krusiewicz Sztuka gadania

Czego radio uczy nas o mówieniu? Jak za pomocą głosu budować więź ze słuchaczem. W jaki sposób słowa opatrywać kolorem i smakiem. O esencji przygody z radiem. O przepisie na wspaniałą audycję.

Gościem Sztuki gadania jest Andrzej Krusiewicz, lektor i spiker Polskiego Radia, z ponad 40-letnim stażem.
Co jest niezwykłego w radiu. Na czym polega praca radiowca. Jak nauczyć się czytać jak lektor. Jak nie czytać, tylko opowiadać napisany tekst. Jak wyglądały przygotowania do zawodu lektora. Jak mówić do mikrofonu.
Co najbardziej przeszkadza w pięknym mówieniu.  Skąd wynika obniżenie standardów mówienia w radiu. O najczęstszych błędach na antenie.
Radio to przygoda intelektualna polegająca na wyobraźni pobudzonej mądrym, kolorowym i pachnącym słowem– mówi Andrzej Krusiewicz.
Wesprzyj mnie w serwisie –>Patronite<– Dzięki Tobie będę miał szansę rozwijać Sztukę, gadania- tworzyć odcinki co tydzień, w lepszej jakości, docierać do większej liczby słuchaczy i ciekawych gości. Pomóż mi, dziękuję!
Pomóż mi dotrzeć do kolejnych słuchaczy, wystawiając ocenę w serwisie –>iTunes<–
Teraz możesz także słuchać –>na Spotify<–
Dołącz do grupy na FB –>Podcast Sztuka gadania<–. Znajdziesz tam informacje o gościach, będziesz mógł wziąć udział w dyskusji oraz poznać społeczność Sztuki gadania.
Polecam Ci także odcinki na temat radia z Jerzym Kisielewskim: –>Odcinek 3.<– oraz –>odcinek 4.<–
Share:FacebookX
Join the discussion

Sztuka gadania