Chciałbyś co jakiś czas rozbawić widownię? Uważasz, że nie masz poczucia humoru? Obawiasz się, że to co powiesz będzie nieśmieszne? Oto odcinek dla Ciebie.
W większości przemówień prezentacji, czy wykładów warto, co jakiś czas, posłużyć się humorem. To rozluźnia atmosferę, a słuchacze lepiej koncentrują się i zapamiętują to, co chcesz im przekazać.
Marcin Kruk to mówca i muzyk, który o rozbawianiu widowni wie naprawdę dużo. Opowie między innymi o tym, jak znaleźć w sobie cechy zabawne dla innych i jak wykorzystać je na scenie. Skąd czerpać inspiracje i jak szukać tematów, które mogą rozśmieszać widownię.
Cześć! Wykorzystuję pliki cookies do prawidłowego działania strony oraz w celu korzystania z narzędzi analitycznych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?Zgadzam się!Polityka prywatności