Odc 36 Jak odnaleźć swój głos. Prof. Stanisław Górka

Odc 36 Jak odnaleźć swój głos. Prof. Stanisław Górka

Stanisław Górka
Sztuka gadania Prof. Stanisław Górka

Prof. Stanisław Górka, aktor i pedagog szukał swojego głosu przez ponad 40 lat. W tym odcinku dzieli się autorską metodą dotarcia do swojego głosu i rozwijania go.

Jak sprawić, by używanie głosu stało się przyjemnością dla Ciebie i Twoich rozmówców.  Czego od aktora możemy nauczyć się o mówieniu. Dlaczego prof. Górka po ukończeniu szkoły teatralnej nadal nie odnalazł swojego głosu. Jak zmieniło się jego życie po znalezieniu pełni swojego brzemienia.
Otrzymasz konkretne wskazówki, jak szukać swojego głosu i jak go rozwijać. Jakie ćwiczenia warto wykonywać i które nawyki zmienić.
Głos ludzki to instrument, który codziennie się rozstraja. Żeby go nastroić trzeba wykonać pewną pracę– mówi prof. Górka. Aktor teatralny, filmowy, reżyser, pedagog, nauczyciel emisji głosu m.in. w warszawskiej Akademii Teatralnej.
Zaprosiłem Profesora wraz z jego gitarą. Zgodził się wykonać kilka utworów.
Polecam Ci także odcinek z lektorem Łukaszem Konopką “Jak zostać lektorem”
oraz “Jak dbać o głos” z Danielem Bordmanem, trenerem głosu.
Wesprzyj mnie w serwisie –>Patronite<– Dzięki Tobie będę miał szansę rozwijać Sztukę, gadania- tworzyć odcinki co tydzień, w lepszej jakości, docierać do większej liczby słuchaczy i ciekawych gości. Pomóż mi, dziękuję!
Pomóż mi dotrzeć do kolejnych słuchaczy, wystawiając ocenę w serwisie –>iTunes<–
Teraz możesz także słuchać –>na Spotify<–
Dołącz do grupy na FB –>Podcast Sztuka gadania<–. Znajdziesz tam informacje o gościach, będziesz mógł wziąć udział w dyskusji oraz poznać społeczność Sztuki gadania.
Share:FacebookX
Join the discussion

Sztuka gadania