Odc 40 Miłosz Brzeziński Co z naszą komunikacją

Odc 40 Miłosz Brzeziński Co z naszą komunikacją

Co z naszą komunikacją
Miłosz Brzeziński Sztuka gadania

Miłosz Brzeziński. Co zmieniło się  w naszej komunikacji. Czy tradycyjnej rozmowy zacznie nam brakować. Dlaczego nie umiemy się ze sobą dogadać. Na te i inne pytania odpowie Miłosz Brzeziński.

Miłosz Brzeziński to mentor, coach, doradca i ekspert w zakresie efektywności osobistej i społecznego rozumienia zjawisk psychologicznych.

Jak dzisiejsze tempo życia i komunikacja on-line wpływa na nasze umiejętności i potrzeby porozumiewania się z innymi. Dlaczego internet został wymyślony źle. Czy dzisiejsza młodzież komunikuje się gorzej niż my kiedyś. A może  stwierdzenie “kiedyś było lepiej” jest oznaką starzenia się i braku umiejętności dopasowania się do dzisiejszych czasów. Z czego to niedopasowanie się może wynikać i jak sobie z nim radzić.

Okazuje się, że nie potrafimy się sprzeczać. A przez media zostaliśmy odcięci od rozsądnych osób o przeciwnych poglądach. Jak sobie z tym radzić. Jak przekonać innych do własnej opinii i siebie do opinii innych.
A na koniec: jak zadbać o otwartość umysłu.
Na te i inne pytania odpowie gość Sztuki gadania, Miłosz Brzeziński.

Wesprzyj mnie w serwisie –>Patronite<– Dzięki Tobie będę miał szansę rozwijać podcast Sztuka gadania- tworzyć odcinki co tydzień, w lepszej jakości, docierać do większej liczby słuchaczy i ciekawych gości. Pomóż mi, dziękuję!
Pomóż mi dotrzeć do kolejnych słuchaczy, wystawiając ocenę podcastu w serwisie –>iTunes<–
Podcastu teraz możesz także słuchać –>na Spotify<–
Dołącz do grupy podcastu na FB –>Podcast Sztuka gadania<–. Znajdziesz tam informacje o gościach, będziesz mógł wziąć udział w dyskusji oraz poznać społeczność podcastu Sztuka gadania.

Gorąco polecam Ci odcinek z Jerzym Kisielewskim, który –> znajdziesz tutaj <–

Share:FacebookX
Join the discussion

2 komentarze
  • Świetna rozmowa, gratuluje prowadzącemu stylu i kultury wypowiedzi. Masy przydatnych ciekawostek, jestem tutaj dla Miłosza, ponieważ znam prawie wszystkie jego książki i jego podejście do życia i psychologii wiele mnie nauczyło i pozwoliło ogarnąć chociaż trochę moje zagmatwane życie.
    Dzięki za ten wywiad i czekam na następną rozmowę z Miłoszem tutaj

    • Bardzo dziękuję, polecam inne odcinki. Może Cię coś zainteresuje 🙂

Sztuka gadania