Czy naszym zachowaniem możemy wpłynąć na działanie policji. Np. szybkość załatwienia sprawy albo łagodniejszy wymiar kary. Jak reagować, kiedy policja chce nas wylegitymować bez powodu. Koronawirus, czy to broń biologiczna. Odpowiada Jerzy Dziewulski
Polak jest nietypowym obywatelem jeśli chodzi o stosunek do policji– mówi Jerzy Dziewulski, były antyterrorysta, milicjant i policjant.
Jakie są najczęstsze reakcje obywateli podczas interwencji policji. Z czego wynikają negatywne zachowania policjantów, dlaczego prowokują konflikty. Czym różnią się polscy funkcjonariusze od amerykańskich. Jak obecnie częste jest zjawisko korupcji. Jak zmiana zachowania policjanta mogłaby zwiększyć jego skuteczność. O trzech rodzajach polskich policjantów. Czy funkcjonariusze są szkoleni w jaki sposób rozmawiać z obywatelami. Jak rozpoznać, czy mamy do czynienia z osobą niebezpieczną, niezrównoważoną lub oszustem.
Czy koronawirus mógłby być i czy jest bronią biologiczną.
Nigdy nie będziemy przygotowani na takie wydarzenie, jak to związane z koronawirusem. Należy wykluczyć słowo, że jesteśmy przygotowani.
Wesprzyj mnie w serwisie –>Patronite<– Dzięki Tobie będę miał szansę rozwijać podcast Sztuka gadania. Tworzyć odcinki co tydzień, w lepszej jakości, docierać do większej liczby słuchaczy i ciekawych gości. Pomóż mi, dziękuję!
Pomóż mi dotrzeć do kolejnych słuchaczy, wystawiając ocenę podcastu w serwisie –>iTunes<–
Podcastu teraz możesz także słuchać –>na Spotify<–
Dołącz do grupy podcastu na FB –>Podcast Sztuka gadania<–. Znajdziesz tam informacje o gościach, będziesz mógł wziąć udział w dyskusji oraz poznać społeczność podcastu Sztuka gadania.
Podcast: Play in new window | Download ()