Odc 55 Donald Trump. Jakim jest mówcą. Analizujemy wystąpienia

Odc 55 Donald Trump. Jakim jest mówcą. Analizujemy wystąpienia

Donald Trump. Podcast Sztuka gadania


Donald Trump. Jakim jest mówcą. Jego mocne i słabe strony. Czego możemy nauczyć się z jego wystąpień. Dlaczego zaprosiliśmy Trumpa do trójkąta retorycznego.

Dlaczego nie Joe Biden. Czy Trump trafia do serc czy do rozumów i dlaczego tak krzyczy. W jaki sposób buduje autorytet, działa na emocje, posługuje się perswazją. Czy w tym wszystkim jest logika i co na to retoryka. A na koniec pytanie najważniejsze: po co Trump “zadaje mukę”.
Analizujemy zaprzysiężenie Donalda Trumpa z 20 stycznia 2007 roku w całości dostępne na YouTube.

Zapraszamy do nowego cyklu Sztuki gadania, w którym analizujemy wystąpienia. Razem z Przemysławem Kutnyjem z Dobrej Mowy wybieramy osoby znane z przestrzeni publicznej. Nie kierujemy się własnymi poglądami, wychodząc z założenia, że od każdego mówcy i z każdej mowy można nauczyć się czegoś nowego.

Polecam Ci także odcinek 16. Tajemnica genialnych przemówień, w którym gościem jest Przemek Kutnyj.

Wesprzyj mnie w serwisie –>Patronite<– Dzięki Tobie będę miał szansę rozwijać podcast Sztuka gadania. Tworzyć odcinki co tydzień, w lepszej jakości, docierać do większej liczby słuchaczy i ciekawych gości. Pomóż mi, dziękuję!

Pomóż mi dotrzeć do kolejnych słuchaczy, wystawiając ocenę podcastu w serwisie –>iTunes<–

Podcastu możesz słuchać także na:
–> iTunes
–> Spotify
–> Stitcher
–> Player FM
–> Spreaker
–> Oraz Blubrry

Dołącz do grupy podcastu na FB –>Podcast Sztuka gadania<–. Znajdziesz tam informacje o gościach, będziesz mógł wziąć udział w dyskusji oraz poznać społeczność podcastu Sztuka gadania.

Share:FacebookX
Join the discussion

Sztuka gadania