Odc 58 Jak ubrać się on-line. Michał Kędziora

Odc 58 Jak ubrać się on-line. Michał Kędziora

Sztuka gadania


Jak ubrać się do pracy zdalnej, spotkań on-line tych formalnych i nieformalnych, e-konferencji, zdjęć do LinkedIn’a, portfolio.


Noszenie garnituru jeszcze nie gwarantuje elegancji- mówi Michał Kędziora, znany także jak Mr Vintage. Autor książki “Jak się ubrać”.

W tym odcinku dowiesz się jak: zarabia mężczyzna interesujący się modą. Jak rozpocząć swoją świadomą przygodę z modą. Ubrać się do pracy zdalnej, spotkań on-line tych formalnych i nieformalnych, e-konferencji, zdjęć do LinkedIna, portfolio. Jak ubrania kupować on-line. Budować swój wizerunek za pomocą stroju. Szukać własnego stylu dopasowanego do osobowości.

Ponadto poznasz podstawowe zasady dotyczące mody męskiej oraz kolory, jakich każdy mężczyzna powinien się trzymać.

Wesprzyj mnie w serwisie –>Patronite<– Dzięki Tobie będę miał szansę rozwijać podcast Sztuka gadania. Tworzyć odcinki co tydzień, w lepszej jakości, docierać do większej liczby słuchaczy i ciekawych gości. Pomóż mi, dziękuję!

Pomóż mi dotrzeć do kolejnych słuchaczy, wystawiając ocenę podcastu w serwisie –>iTunes<–

Podcastu możesz słuchać także na:
–> iTunes
–> Spotify
–> Stitcher
–> Player FM
–> Spreaker
–> Oraz Blubrry

Dołącz do grupy podcastu na FB –>Podcast Sztuka gadania<–. Znajdziesz tam informacje o gościach, będziesz mógł wziąć udział w dyskusji oraz poznać społeczność podcastu Sztuka gadania.

Share:FacebookX
Join the discussion

Sztuka gadania