Odc 70 Dalajlama. Analizujemy wystąpienie

Odc 70 Dalajlama. Analizujemy wystąpienie


Czego możemy nauczyć się od Dalajlamy. Posłuchaj człowieka o wielkim spokoju, pogodzie ducha i poczuciu humoru, choć doznał mnóstwa cierpienia, smutku i bezradności. Oto Dalajlama i jego wystąpienie.

Jeśli masz coś do powiedzenia, to nie boisz się odsłonić. Czy bycie bogatym jest złe, czy dobra materialne mogą przynieść szczęście? Czy technologia niesie lęk?  O mówieniu o rzeczach ważnych, ponad podziałami i zdobywaniu przychylności słuchaczy.

Kim dla Ciebie jest Dalajlama? Czy jest coś czym Cię zainspirował? Czy można nazwać go autorytetem? Zapraszamy do dyskusji na FB –>Podcast Sztuka gadania<–. Znajdziesz tam informacje o gościach, będziesz mógł wziąć udział w dyskusji oraz poznać społeczność podcastu Sztuka gadania.

Zapraszamy do cyklu Sztuki gadania, w którym analizujemy wystąpienia. Razem z Przemkiem Kutnyjem z Dobrej Mowy wybieramy osoby znane z przestrzeni publicznej. Nie kierujemy się własnymi poglądami, wychodząc z założenia, że od każdego mówcy i z każdej mowy można nauczyć się czegoś nowego.

Wesprzyj mnie w serwisie –>Patronite<– Dzięki Tobie będę miał szansę rozwijać podcast Sztuka gadania. Tworzyć odcinki co tydzień, w lepszej jakości, docierać do większej liczby słuchaczy i ciekawych gości. Pomóż mi, dziękuję!

Pomóż mi dotrzeć do kolejnych słuchaczy, wystawiając ocenę podcastu w serwisie –>iTunes<–

Podcastu możesz słuchać także na:
–> iTunes
–> Spotify
–> Stitcher
–> Player FM
–> Spreaker

Share:FacebookX
Join the discussion

Sztuka gadania