Odc 71 Głos w biznesie. Patrycja Obara

Odc 71 Głos w biznesie. Patrycja Obara

Głos w biznesie Sztuka gadania Patrycja Obara

Jak praca nad głosem i rozwijanie umiejętności pięknego mówienia może pomóc w rozwoju kariery zawodowej? Jak różni się postrzeganie głosu kobiet i mężczyzn i ich komunikowanie się w biznesie? Od czego zacząć, by głos awansował razem z nami?

Jaka jest świadomość ludzi biznesu na temat ich głosu? Czy są bardziej narażeni niż przedstawiciele innych zawodów?W jaki sposób może być odbierany głos wysoki, słaby i źle ustawiony? Czy każdy może poprawić brzmienie swojego głosu?
Od liderów oczekuje się, że będą mówić głosem niższym i spokojniejszym– rozmawiam z Patrycją Obarą, trenerką biznesową, mówczynią, trenerką wokalną, artystką.

Wesprzyj mnie w serwisie –>Patronite<– Dzięki Tobie będę miał szansę rozwijać podcast Sztuka gadania. Tworzyć odcinki co tydzień, w lepszej jakości, docierać do większej liczby słuchaczy i ciekawych gości. Pomóż mi, dziękuję!

Pomóż mi dotrzeć do kolejnych słuchaczy, wystawiając ocenę podcastu w serwisie –>iTunes<–

Podcastu możesz słuchać także na:
–> iTunes
–> Spotify
–> Stitcher
–> Player FM
–> Spreaker
–> Oraz Blubrry

Dołącz do grupy podcastu na FB –>Podcast Sztuka gadania<–. Znajdziesz tam informacje o gościach, będziesz mógł wziąć udział w dyskusji oraz poznać społeczność podcastu Sztuka gadania.

Share:FacebookX
Join the discussion

Sztuka gadania