Odc 72 Papież Franciszek. Analizujemy wystąpienie

Odc 72 Papież Franciszek. Analizujemy wystąpienie


Papież Franciszek. O nadziei i zachęcie. O słowach, które pozostają i rezonują bez względu na wyznanie czy poglądy.

O wystąpieniu, które pozostaje w słuchaczu. O mówieniu w sposób prosty, celny, prowokujący. O rozdzieleniu kościoła od państwa. O Europie jako babci- bezpłodnej, nietętniącej życiem, przytłumionej. Jakim mówcą jest głowa kościoła.
Wystąpienie Papieża Franciszka w Parlamencie Europejskim z 25 listopada 2014 r. dostępne jest w serwisie YouTube.

Kim dla Ciebie jest Papież Franciszek? Czy jest coś czym Cię zainspirował? Czy można nazwać go autorytetem? Zapraszamy do dyskusji na FB –>Podcast Sztuka gadania<–. Znajdziesz tam informacje o gościach, będziesz mógł wziąć udział w dyskusji oraz poznać społeczność podcastu Sztuka gadania.

Zapraszamy do cyklu Sztuki gadania, w którym analizujemy wystąpienia. Razem z Przemkiem Kutnyjem z Dobrej Mowy wybieramy osoby znane z przestrzeni publicznej. Nie kierujemy się własnymi poglądami, wychodząc z założenia, że od każdego mówcy i z każdej mowy można nauczyć się czegoś nowego.

Wesprzyj mnie w serwisie –>Patronite<– Dzięki Tobie będę miał szansę rozwijać podcast Sztuka gadania. Tworzyć odcinki co tydzień, w lepszej jakości, docierać do większej liczby słuchaczy i ciekawych gości. Pomóż mi, dziękuję!

Pomóż mi dotrzeć do kolejnych słuchaczy, wystawiając ocenę podcastu w serwisie –>iTunes<–

Podcastu możesz słuchać także na:
–> iTunes
–> Spotify
–> Stitcher
–> Player FM
–> Spreaker

Share:FacebookX
Join the discussion

Sztuka gadania