Odc 44 Sukces dzięki słuchaniu. O sztuce słuchania. Krzysztof Głowacki

Odc 44 Sukces dzięki słuchaniu. O sztuce słuchania. Krzysztof Głowacki


Jak lepiej słuchać, rozwijać tę umiejętność i jakie może przynieść korzyści. Z czego wynika niesłuchanie i jakie mogą być tego efekty. Jak poradzić sobie z “niezręczną” ciszą w rozmowie. Jak nie dać się oszukać fałszywym słuchaczom.

 

Czy zdarza Ci się oceniać lub doradzać innym, zamiast po prostu wysłuchać? Chciałbyś być lepszym rozmówcą, który rozumie innych? Poznać konkretne wskazówki rozwijające umiejętność słuchania? Prowadzić rozmowę, która nie jest monologiem, ani przesłuchaniem drugiej strony? Ten odcinek jest dla Ciebie!

W rozmowie nie są najważniejsze fakty, ale co te fakty znaczą dla ludzi. Gościem jest Krzysztof Głowacki, psycholog, certyfikowany coach, teolog, autor bloga Sztuka  słuchania. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.sztukasluchania.pl – i www.szczesliwi-razem.pl

Jak rywalizować ze smartfonem lub telewizorem o uwagę innych . Czy słuchanie przez coacha, psychologa, trenera może zastąpić bycie wysłuchanym przez kogoś bliskiego. Jak Polacy słuchają na tle innych narodów. Z czego wynika nasza nieufność do władzy. Czy słuchanie może okazać się nienaturalne. Jak poradzić sobie z ciszą w rozmowie.

Wesprzyj mnie w serwisie –>Patronite<– Dzięki Tobie będę miał szansę rozwijać podcast Sztuka gadania. Tworzyć odcinki co tydzień, w lepszej jakości, docierać do większej liczby słuchaczy i ciekawych gości. Pomóż mi, dziękuję!

Pomóż mi dotrzeć do kolejnych słuchaczy, wystawiając ocenę podcastu w serwisie –>iTunes<–

Podcastu teraz możesz także słuchać –>na Spotify<–

Dołącz do grupy podcastu na FB –>Podcast Sztuka gadania<–. Znajdziesz tam informacje o gościach, będziesz mógł wziąć udział w dyskusji oraz poznać społeczność podcastu Sztuka gadania.

Polecam Ci mój artykuł pt. Czy chcesz należeć do grona najlepszych rozmówców na świecie?

Share:FacebookX
Join the discussion

Sztuka gadania