Odc 65 Sztuka prowadzenia rozmowy. Artur Wolski

Odc 65 Sztuka prowadzenia rozmowy. Artur Wolski

Artur Wolski Sztuka gadania
Artur Wolski Sztuka gadania


Jak się przygotowywać do rozmowy i czy można przygotować się za dobrze. Jak prowadzić rozmowę dla kogoś, a nie dla siebie. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, czy pandemia jest czasem straconym dla kultury i sztuki w Polsce i kto za to odpowiada.


Czy pandemia dla kultury jest czymś przełomowym, czy czymś co trzeba po prostu przeczekać. Co z artystami w podeszłym wieku i jak dać im szansę. Co z kinem, teatrem, książką. Co dalej z kinem Atlantic. O nowej idei Spotkań webinarowych. Oraz o tym, jak człowiek analogowy odnajduje się w świecie cyfrowym.  Czy rozmowy on-line muszą być gorszej jakości.

Gościem jest Artur Wolski założyciel Stowarzyszenia Entropia Słowa, nauczyciel, mól książkowy, znany warszawskiej publiczności z kina Atlantic.

Wesprzyj mnie w serwisie –>Patronite<– Dzięki Tobie będę miał szansę rozwijać podcast Sztuka gadania. Tworzyć odcinki co tydzień, w lepszej jakości, docierać do większej liczby słuchaczy i ciekawych gości. Pomóż mi, dziękuję!

Pomóż mi dotrzeć do kolejnych słuchaczy, wystawiając ocenę podcastu w serwisie –>iTunes<–

Podcastu możesz słuchać także na:
–> iTunes
–> Spotify
–> Stitcher
–> Player FM
–> Spreaker
–> Oraz Blubrry

Dołącz do grupy podcastu na FB –>Podcast Sztuka gadania<–. Znajdziesz tam informacje o gościach, będziesz mógł wziąć udział w dyskusji oraz poznać społeczność podcastu Sztuka gadania.

Share:FacebookX
Join the discussion

Sztuka gadania