Anna Dymna. Czego o warsztacie scenicznym możemy nauczyć się od aktora. Omawiamy wystąpienie, w którym wiarygodność i emocjonalność jest ważniejsza niż treść.
O wrażliwości i pokorze na scenie. O wiarygodności i o tym, jak ją zdobyć. Czy szkolenia zabiją wrażliwość i zamykają na drugiego człowieka. Oto przykład wystąpienia bez chęci autopromocji i pouczania innych, co zdarza się nieczęsto.
Zapraszamy do cyklu Sztuki gadania, w którym analizujemy wystąpienia. Razem z Przemkiem Kutnyjem z Dobrej Mowy wybieramy osoby znane z przestrzeni publicznej. Nie kierujemy się własnymi poglądami, wychodząc z założenia, że od każdego mówcy i z każdej mowy można nauczyć się czegoś nowego.
Wystąpienie pt. ANNA DYMNA ZASADA # 10 – nigdy nie trać wrażliwości –>dostępne jest pod tym linkiem<–
Polecam Ci także odcinek 55. Donald Trump. Jakim jest mówcą. Analizujemy wystąpienia.
Oraz Odc 57 Brat Adam Szustak. Czym przyciąga, czym odpycha. Analizujemy wystąpienia
Wesprzyj mnie w serwisie –>Patronite<– Dzięki Tobie będę miał szansę rozwijać podcast Sztuka gadania. Tworzyć odcinki co tydzień, w lepszej jakości, docierać do większej liczby słuchaczy i ciekawych gości. Pomóż mi, dziękuję!
Pomóż mi dotrzeć do kolejnych słuchaczy, wystawiając ocenę podcastu w serwisie –>iTunes<–
Podcastu możesz słuchać także na:
–> iTunes
–> Spotify
–> Stitcher
–> Player FM
–> Spreaker
Dołącz do grupy podcastu na FB –>Podcast Sztuka gadania<–. Znajdziesz tam informacje o gościach, będziesz mógł wziąć udział w dyskusji oraz poznać społeczność podcastu Sztuka gadania.